HIKOKI ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ

Hıkokı Elektrikli El Aletleri Mersin bölge bayiliği ile toptan ve perakende de hizmet vermekteyiz ve bu kaliteyi pazarlama ağımızın ulaştığı her bölgeye taşımaktayız  

HIKOKI FİYATLİSTESİ

Genç Hırdavat kurulduğu yıldan bu yana elektrikli el aletleri alanlarında kurumsal çözümler üretmektedir. Genç HIrdavat firmamız Mersin ilinde ve çevre illerde, Adana, Hatay, Osmaniye, Gaziantep ve Kahramanmaraş gibi illerde de elektrikli el aletleri ürün tedariklerinde iş ortaklarına çözüm sunmaktadır.

Hıkokı Elektrikli El Aletleri Mersin bölge bayiliği ile toptan ve perakende de hizmet vermekteyiz ve bu kaliteyi pazarlama ağımızın ulaştığı her bölgeye taşımaktayız  

Genç Hırdavat firmamız kurulduğu 2006 yılından bu yana her zaman benimsediği iş ahlakı ile iş ortaklarına en iyi ürünleri tedarik etmekte ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile harika işler sunmaktadır. firmamız her daim teknolojiyi yakında takip ederek sektörde güncel kalıyor ve olası problemleri oluşmadan çözüme kavuşturabiliyor.

Aynı zamanda firma bünyemizde bulunan ve her departmanda yetiştirdiğimiz alanında uzman ve deneyimli nitelikli personellerimiz ile de sektörde öncü çalışmalar yürütüyoruz. Hem güvenilir hem de hızlı tedarik ve çözüm üreten bir firma bulmanın oldukça zor olduğu bu günlerde Genç Hırdavat farkını her daim ortaya koymayı başarıyor.

İş ortaklarımız ile süren uzun yıllara dayalı dostluğumuz uzman ekibimiz ve satış pazarlama stratejilerimiz ile çok uzun yıllar daha sürdürmeyi başarıyor. Hırdavat ürünlerinde pek çok ihtiyaçlarınızı firmamız sayesinde çözüme kavuşturabilmeniz mümkündür. Üstelik sektörde öncü olmuş markalara da ulaşabilmeniz için Genç Hırdavat sizlere çözüm ortaklıkları sunmaktadır. iş ortaklarımızdan gelen tüm önerilere ve taleplere dikkat ediyor ve onlardan aldığımız geri bildirimler ile hem sektörü hem de firma içindeki işleyişimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.