Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında “Genç Ticaret” unvanı ile ticari hayatına başlamış olup gelişen ürün gamı ve kurumsallaşma adına atılan ilk adımlarla 2013 yılı başlarında Mersin Genç  Hırdavat  nak.inş.gıda.ith.ihr.san.tic.ltd.şti.” unvanlıyla  şirketleşme  yoluna giderek siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet prensibi ilkeleri dahilinde, özgün çözüm ortağı olmak adına, geniş ürün yelpazesi ile önemli atılımlarda bulunmaktadır.

Her geçen gün stoklarımıza daha yeni ürünler ekleyerek iç piyasalarda malzemeye duyulan arzı tek çatı altında birleştirip talep edilen ürünü en güvenilir koşullarda üretici ve tüketici ile buluşturmak için “İstek varsa çözüm vardır” sloganı ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ürün gruplarımız arasında bağlantı ekipmanları olarak civata, vida ve bütün alt grupları, teknik hırdavat olarak elektrikli el aletleri, kaynak makinaları, kompresör çeşitleri, genel hırdavat olarak el aletleri, nalburiye, iş güvenliği ekipmanları kimyasal silikon ve yapıştırıcılar başlıca ürün kalemlerimiz arasında olup bu ürünlerin yardımcı malzemeleri de stoklarımızda yer almaktadır.

Her biri alanında uzman nitelikli çalışanlarımız, yenilikçi ve katılımcı yönetim anlayışımız etkin kaynak kullanımımız ile bugün geldiğimiz nokta daha ileride alanında en iyi olma hedeflerimizin referansıdır.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünü doğru anlayıp beklentilerinin de ötesinde çözüm ve alternatif çözüm seçenekleri sunmaktayız. Etkin iletişim hiç şüphesiz ki işimizin doğal bir parçasıdır bu kapsamda iş etiği ilkelerine bağlılığımızla müşterilerimiz ve çalışanlarımızda yarattığımız sürdürülebilir güven bizim için en önemli varlığımızdır.

Genç hırdavat olarak inanıyoruz ki yenilikçi yönetim taahhüdü dâhilinde, müşteri ve çözüm odaklı dürüst ticari anlayışımız ile en kısa süre içerisinde, sektöründe öncü isimler arasında yer alarak en iyi hizmeti sunmaya her daim devam edeceğiz.

Bize Yazın