İ s t e k V a r s a Ç ö z ü m V a r d ı r . . .

Hitachi Mersin Bölge Bayiliği

Elektrikli el Aletleri Konusunda Dünyaca Ünlü Hitachi Markası Artık Stantlarımızda Yerini Almış Bulunmaktadır.

Hitachi Koki Co Ltd’nin ana faaliyetleri, elektrikli el aletleri imalatı ve satışıdır.

Şirket ayrıca teknolojik Birçok araç üretmekte ve satmaktadır.

Ar-Ge ve insan kaynaklarının sürekli geliştirilmesi sonucunda, ultra yüksek hızlı motorlarda, ultra hassas işleme ve elektronik kontrol teknolojisinde temel teknoloji liderliğini edinmiş bulunmaktadır.

1948 yılında Japonya’da kurulan Hitachi Koki Co., Ltd, dünyanın önde gelen elektrikli el aletleri üreticilerinden  biri olarak konumunu korur.

Japonya’daki Araştırma ve Geliştirme Bölümü ve satışları da dâhil olmak üzere Hitachi Koki Grubu

Dünya çapında 30’dan fazla ülkedeki yan kuruluşlar, ile yenilikçi, ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan yüksek performanslı ve yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Hitahi Elektrikli El Aletleri, kaliteyi her geliştirme, tasarım ve üretim aşamalarında titizlikle değerlendirir ve mutlak bir final ile sonuçlar

Müşterilerin bakış açısıyla ürünlerin kontrol edilmesi. Kalite değerlendirme, ürün performansını, fonksiyonlarını ve diğer unsurlar çerçevesinde her daim en iyisini hedefler.

Çeşitli test koşullarında dayanıklılık. Buna ek olarak, bileşen boyutlarının doğru ölçümü için,2001’de üç boyutlu sayısallaştırasıların kullanımı. Tasarım aşamasında hazırlanan üç boyutlu verilerin kullanılması, her biri komponentin karmaşık dış boyutları kısa sürede yüksek derecede ölçülebilir. Bu kaliteyi korumaya ve geliştirme süresini azaltmaya yardımcı olmuştur.

Hitahi Elektrikli El Aletleri, yüksek performanslı, yüksek kaliteli ürünlerin daha hızlı ticarileştirilmesi için üst düzey üretim teknolojilerine sahiptir bunlar, motor imalatı ve hassas prosesleme teknolojilerini içermektedir.

en yeni fırçasız motorlar, en yeni 3B yazıcılar ile hızlı prototipleme ve akıllı robotlarla tesis otomosyonu sayesinde hızlı sonuçlar elde edilmektedir.

Hitachi Elektrikli El Aletleri, bu teknolojileri kullanan kurum içi geliştirme tesislerine ve çok yetenekli bir iş gücüne sahiptir.